S1008R-681K
API DelevanAPI Delevan
S1008R-681K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S1008R-681K
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 680NH 750MA 200 MOHM
Ngā Rauemi: S1008R-681K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S1008R-681K
Tau Wae S1008R-681K Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 680NH 750MA 200 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 26829 pcs Pepa Raraunga S1008R-681K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa S1008R
Ratonga - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Packaging Original-Reel® Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa DN7898DKR Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25MHz
Inangarangi 680nH Teitei - Tae (Max) 0.095" (2.41mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 186MHz Whakaahuatanga Taipitopito 680nH Shielded Inductor 750mA 200 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 200 mOhm Max Whakatauranga onamata 750mA