S1008R-271H
API DelevanAPI Delevan
S1008R-271H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S1008R-271H
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 270NH 900MA 140 MOHM
Ngā Rauemi: S1008R-271H.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S1008R-271H
Tau Wae S1008R-271H Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 270NH 900MA 140 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 39960 pcs Pepa Raraunga S1008R-271H.pdf
Momo - Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato 1008 (2520 Metric) Rahi / Rahi 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa S1008R
Ratonga - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1008 (2520 Metric)
Ētahi Ingoa S1008R-271H 2000 TR Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25MHz
Inangarangi 270nH Teitei - Tae (Max) 0.095" (2.41mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 308MHz Whakaahuatanga Taipitopito 270nH Shielded Inductor 900mA 140 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 140 mOhm Max Whakatauranga onamata 900mA