S1008-393H
API DelevanAPI Delevan
S1008-393H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S1008-393H
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 39UH 120MA 8 OHM SMD
Ngā Rauemi: S1008-393H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S1008-393H
Tau Wae S1008-393H Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 39UH 120MA 8 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 38345 pcs Pepa Raraunga S1008-393H.pdf
Momo - Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato 1008 (2520 Metric) Rahi / Rahi 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa S1008
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1008 (2520 Metric)
Ētahi Ingoa S1008-393H 2000 TR Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz
Inangarangi 39µH Teitei - Tae (Max) 0.095" (2.41mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 10MHz Whakaahuatanga Taipitopito 39µH Shielded Inductor 120mA 8 Ohm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 8 Ohm Max Whakatauranga onamata 120mA