S0603-56NF1
Hua Hua
Tau Wae: S0603-56NF1
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 56NH 600MA 340 MOHM
Ngā Rauemi: S0603-56NF1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S0603-56NF1
Tau Wae S0603-56NF1 Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 56NH 600MA 340 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5072 pcs Pepa Raraunga S0603-56NF1.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±1%
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 (1608 Metric) Rahi / Rahi 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa S0603
Ratonga - Q @ Freq 35 @ 200MHz
Packaging Bulk Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa S0603-56NF1 10 BULK Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Alumina Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 200MHz
Inangarangi 56nH Teitei - Tae (Max) 0.040" (1.02mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 1.9GHz Whakaahuatanga Taipitopito 56nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 340 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 340 mOhm Max Whakatauranga onamata 600mA
I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S0603-47NJ3S
S0603-47NJ3S
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 47NH 600MA 310 MOHM
I roto i te taonga: 2334 pcs
Tikiake: S0603-47NJ3S.pdf
RFQ
S0603-56NF1B
S0603-56NF1B
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 56NH 600MA 340 MOHM
I roto i te taonga: 2611 pcs
Tikiake: S0603-56NF1B.pdf
RFQ
S0603-56NF1S
S0603-56NF1S
I roto i te taonga: 732 pcs
Tikiake: S0603-56NF1S.pdf
S0603-56NF1E
S0603-56NF1E
Tikiake: S0603-56NF1E.pdf
S0603-56NF1C
S0603-56NF1C