S0603-47NJ2
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S0603-47NJ2
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 47NH 600MA 310 MOHM
Ngā Rauemi: S0603-47NJ2.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S0603-47NJ2
Tau Wae S0603-47NJ2 Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 47NH 600MA 310 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 13763 pcs Pepa Raraunga S0603-47NJ2.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 (1608 Metric) Rahi / Rahi 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa S0603
Ratonga - Q @ Freq 35 @ 200MHz
Packaging Bulk Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa S0603-47NJ2 10 BULK Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Alumina Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 200MHz
Inangarangi 47nH Teitei - Tae (Max) 0.040" (1.02mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 2GHz Whakaahuatanga Taipitopito 47nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 310 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 310 mOhm Max Whakatauranga onamata 600mA
I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S0603-47NJ2D
S0603-47NJ2D
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 47NH 600MA 310 MOHM
I roto i te taonga: 11907 pcs
Tikiake: S0603-47NJ2D.pdf
RFQ
S0603-47NJ1B
S0603-47NJ1B
Kaihanga: API Delevan
I roto i te taonga: 7562 pcs
Tikiake: S0603-47NJ1B.pdf
RFQ
S0603-47NJ2C
S0603-47NJ2C
Tikiake: S0603-47NJ2C.pdf
S0603-47NJ2S
S0603-47NJ2S