S0603-47NF2C
Hua Hua
Tau Wae: S0603-47NF2C
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 47NH 600MA 310 MOHM
Ngā Rauemi: S0603-47NF2C.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 746 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 746 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S0603-47NF2C
Tau Wae S0603-47NF2C Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 47NH 600MA 310 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 746 pcs Pepa Raraunga S0603-47NF2C.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±1%
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 (1608 Metric) Rahi / Rahi 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa S0603
Ratonga - Q @ Freq 35 @ 200MHz
Packaging Bulk Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa S0603-47NF2C 10 BULK Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Alumina Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 200MHz
Inangarangi 47nH Teitei - Tae (Max) 0.040" (1.02mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 2GHz Whakaahuatanga Taipitopito 47nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 310 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 310 mOhm Max Whakatauranga onamata 600mA