S0603-3N3J3S
Hua Hua
Tau Wae: S0603-3N3J3S
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 3.3NH 700MA 100 MOHM
Ngā Rauemi: S0603-3N3J3S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S0603-3N3J3S
Tau Wae S0603-3N3J3S Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 3.3NH 700MA 100 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2887 pcs Pepa Raraunga S0603-3N3J3S.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 (1608 Metric) Rahi / Rahi 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa S0603
Ratonga - Q @ Freq 18 @ 250MHz
Packaging Bulk Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa S0603-3N3J3S 10 BULK Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Alumina Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 250MHz
Inangarangi 3.3nH Teitei - Tae (Max) 0.040" (1.02mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 6GHz Whakaahuatanga Taipitopito 3.3nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 100 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max Whakatauranga onamata 700mA