S0603-271NF3C
Hua Hua
Tau Wae: S0603-271NF3C
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 270NH 200MA 2.2 OHM
Ngā Rauemi: S0603-271NF3C.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 646 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 646 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S0603-271NF3C
Tau Wae S0603-271NF3C Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 270NH 200MA 2.2 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 646 pcs Pepa Raraunga S0603-271NF3C.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±1%
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 (1608 Metric) Rahi / Rahi 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa S0603
Ratonga - Q @ Freq 22 @ 100MHz
Packaging Bulk Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa S0603-271NF3C 10 BULK Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Alumina Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100MHz
Inangarangi 270nH Teitei - Tae (Max) 0.040" (1.02mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 900MHz Whakaahuatanga Taipitopito 270nH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 2.2 Ohm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 2.2 Ohm Max Whakatauranga onamata 200mA