S0603-221NG2B
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S0603-221NG2B
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 220NH 250MA 1.7 OHM
Ngā Rauemi: S0603-221NG2B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S0603-221NG2B
Tau Wae S0603-221NG2B Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 220NH 250MA 1.7 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3433 pcs Pepa Raraunga S0603-221NG2B.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±2%
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 (1608 Metric) Rahi / Rahi 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa S0603
Ratonga - Q @ Freq 22 @ 100MHz
Packaging Bulk Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa S0603-221NG2B 10 BULK Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Alumina Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100MHz
Inangarangi 220nH Teitei - Tae (Max) 0.040" (1.02mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 1.2GHz Whakaahuatanga Taipitopito 220nH Unshielded Wirewound Inductor 250mA 1.7 Ohm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 1.7 Ohm Max Whakatauranga onamata 250mA