S0603-151NH2B
Hua Hua
Tau Wae: S0603-151NH2B
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 150NH 280MA 980 MOHM
Ngā Rauemi: S0603-151NH2B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S0603-151NH2B
Tau Wae S0603-151NH2B Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 150NH 280MA 980 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4707 pcs Pepa Raraunga S0603-151NH2B.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 (1608 Metric) Rahi / Rahi 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa S0603
Ratonga - Q @ Freq 29 @ 100MHz
Packaging Bulk Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa S0603-151NH2B 10 BULK Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Alumina Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100MHz
Inangarangi 150nH Teitei - Tae (Max) 0.040" (1.02mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 1.3GHz Whakaahuatanga Taipitopito 150nH Unshielded Wirewound Inductor 280mA 980 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 980 mOhm Max Whakatauranga onamata 280mA