S0603-101NG2D
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S0603-101NG2D
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 100NH 400MA 610 MOHM
Ngā Rauemi: S0603-101NG2D.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S0603-101NG2D
Tau Wae S0603-101NG2D Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 100NH 400MA 610 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6565 pcs Pepa Raraunga S0603-101NG2D.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±2%
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 (1608 Metric) Rahi / Rahi 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa S0603
Ratonga - Q @ Freq 31 @ 150MHz
Packaging Bulk Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa S0603-101NG2D 10 BULK Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Alumina Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 150MHz
Inangarangi 100nH Teitei - Tae (Max) 0.040" (1.02mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 1.4GHz Whakaahuatanga Taipitopito 100nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 610 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 610 mOhm Max Whakatauranga onamata 400mA