S0402-2N2F3B
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S0402-2N2F3B
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2NH 950MA 90 MOHM
Ngā Rauemi: S0402-2N2F3B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S0402-2N2F3B
Tau Wae S0402-2N2F3B Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2NH 950MA 90 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2298 pcs Pepa Raraunga S0402-2N2F3B.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±1%
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 (1005 Metric) Rahi / Rahi 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa S0402
Ratonga - Q @ Freq 18 @ 250MHz
Packaging Bulk Paa / Case 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa S0402-2N2F3B 10 BULK Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Alumina Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 250MHz
Inangarangi 2.2nH Teitei - Tae (Max) 0.030" (0.76mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 8.5GHz Whakaahuatanga Taipitopito 2.2nH Unshielded Wirewound Inductor 950mA 90 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
DC Resistance (DCR) 90 mOhm Max Whakatauranga onamata 950mA