PTKM50-40SM
Hua Hua
Tau Wae: PTKM50-40SM
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 50UH 1.9A 110 MOHM SMD
Ngā Rauemi: PTKM50-40SM.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PTKM50-40SM
Tau Wae PTKM50-40SM Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 50UH 1.9A 110 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 15331 pcs Pepa Raraunga PTKM50-40SM.pdf
Momo Toroidal Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.570" L x 0.560" W (14.48mm x 14.22mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa PTKM-SM
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa DN3381
PTKM50-40SM BULK 100
PTKM5040SM
Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Rauemi - Kore Ferrite
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz Inangarangi 50µH
Teitei - Tae (Max) 0.400" (10.16mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 13MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 50µH Shielded Toroidal Inductor 1.9A 110 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 110 mOhm Max
Whakatauranga onamata 1.9A I teie nei - Maama 560mA