PTKM100-50SM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PTKM100-50SM
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 100UH 3.14A 60 MOHM
Ngā Rauemi: PTKM100-50SM.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PTKM100-50SM
Tau Wae PTKM100-50SM Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 100UH 3.14A 60 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 13050 pcs Pepa Raraunga PTKM100-50SM.pdf
Momo Toroidal Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.700" L x 0.670" W (17.78mm x 17.02mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa PTKM-SM
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa DN3374
PTKM100-50SM BULK 100
PTKM10050SM
Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Rauemi - Kore Ferrite
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz Inangarangi 100µH
Teitei - Tae (Max) 0.400" (10.16mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 4MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 100µH Shielded Toroidal Inductor 3.14A 60 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 60 mOhm Max
Whakatauranga onamata 3.14A I teie nei - Maama 500mA