PTKM10-59VM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PTKM10-59VM
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 14.5A 8 MOHM TH
Ngā Rauemi: PTKM10-59VM.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PTKM10-59VM
Tau Wae PTKM10-59VM Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 14.5A 8 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 7174 pcs Pepa Raraunga PTKM10-59VM.pdf
Momo Toroidal Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.210" L x 0.685" W (30.73mm x 17.40mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa PTKM-VM
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa PTKM10-59VM BULK 100 Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 10µH Teitei - Tae (Max) 1.175" (29.84mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 10MHz Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Shielded Toroidal Inductor 14.5A 8 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 8 mOhm Max Whakatauranga onamata 14.5A
I teie nei - Maama 7.6A