PTHF750R-59VM
Hua Hua
Tau Wae: PTHF750R-59VM
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 750UH 2.1A 240 MOHM TH
Ngā Rauemi: PTHF750R-59VM.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PTHF750R-59VM
Tau Wae PTHF750R-59VM Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 750UH 2.1A 240 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5085 pcs Pepa Raraunga PTHF750R-59VM.pdf
Momo Toroidal Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.210" L x 0.685" W (30.73mm x 17.40mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa PTHFR-VM
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa PTHF750R-59VM BULK 100 Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Molybdenum Permalloy(MPP) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 750µH Teitei - Tae (Max) 1.250" (31.75mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 500kHz Whakaahuatanga Taipitopito 750µH Shielded Toroidal Inductor 2.1A 240 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 240 mOhm Max Whakatauranga onamata 2.1A
I teie nei - Maama 1.8A