PTHF250R-121H
Hua Hua
Tau Wae: PTHF250R-121H
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 250UH 2.07A 160 MOHM
Ngā Rauemi: PTHF250R-121H.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PTHF250R-121H
Tau Wae PTHF250R-121H Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 250UH 2.07A 160 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8084 pcs Pepa Raraunga PTHF250R-121H.pdf
Momo Toroidal Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.850" Dia (21.59mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa PTHFR
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa PTHF250R-121H BULK 100 Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Molybdenum Permalloy(MPP) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 250µH Teitei - Tae (Max) 0.400" (10.16mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 1MHz Whakaahuatanga Taipitopito 250µH Shielded Toroidal Inductor 2.07A 160 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 160 mOhm Max Whakatauranga onamata 2.07A
I teie nei - Maama 2.2A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PTHF250R-50SM
PTHF250R-50SM
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 250UH 1.84A 160 MOHM
I roto i te taonga: 8647 pcs
Tikiake: PTHF250R-50SM.pdf
RFQ
PTHF250R-121
PTHF250R-121
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 250UH 2.07A 160 MOHM