PTHF250-59
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PTHF250-59
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 250UH 3.5A 88 MOHM TH
Ngā Rauemi: PTHF250-59.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PTHF250-59
Tau Wae PTHF250-59 Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 250UH 3.5A 88 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 8502 pcs Pepa Raraunga PTHF250-59.pdf
Momo Toroidal Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.150" Dia x 0.475" W (29.21mm x 12.06mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa PTHF
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa PTHF250-59 BULK 100 Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Molybdenum Permalloy(MPP) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 250µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 1MHz Whakaahuatanga Taipitopito 250µH Shielded Toroidal Inductor 3.5A 88 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 88 mOhm Max Whakatauranga onamata 3.5A
I teie nei - Maama 4A