PT750-2050-VM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PT750-2050-VM
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 750UH 6.4A 150 MOHM TH
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PT750-2050-VM
Tau Wae PT750-2050-VM Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 750UH 6.4A 150 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 19734 pcs Pepa Raraunga
Momo Toroidal Te manawanui ±15%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 2.050" L x 0.900" W (52.07mm x 22.86mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa PT
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa PT750-2050-VM BULK 100 Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Powder Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 750µH Teitei - Tae (Max) 2.180" (55.37mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 750µH Shielded Toroidal Inductor 6.4A 150 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max Whakatauranga onamata 6.4A