PT5-800HM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PT5-800HM
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 5UH 10.6A 10 MOHM TH
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PT5-800HM
Tau Wae PT5-800HM Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 5UH 10.6A 10 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 37205 pcs Pepa Raraunga
Momo Toroidal Te manawanui ±15%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.800" Dia (20.32mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa PT
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa PT5-800HM BULK 100 Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Powder Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 5µH Teitei - Tae (Max) 0.360" (9.14mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 5µH Shielded Toroidal Inductor 10.6A 10 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 10 mOhm Max Whakatauranga onamata 10.6A