PT250R-1200HM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PT250R-1200HM
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 250UH 3.8A 130 MOHM TH
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PT250R-1200HM
Tau Wae PT250R-1200HM Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 250UH 3.8A 130 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13712 pcs Pepa Raraunga
Momo Toroidal Te manawanui ±15%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.200" Dia (30.48mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa PTR
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa PT250R-1200HM BULK 100 Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 250µH Teitei - Tae (Max) 0.550" (13.97mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 250µH Unshielded Toroidal Inductor 3.8A 130 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 130 mOhm Max Whakatauranga onamata 3.8A