PD73R-823K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PD73R-823K
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 82UH 540MA 410 MOHM
Ngā Rauemi: PD73R-823K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PD73R-823K
Tau Wae PD73R-823K Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 82UH 540MA 410 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 59649 pcs Pepa Raraunga PD73R-823K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.303" L x 0.272" W (7.70mm x 6.91mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa PD73R
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa PD73R-823K TR 1000 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 82µH Teitei - Tae (Max) 0.138" (3.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 82µH Unshielded Wirewound Inductor 540mA 410 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 410 mOhm Max Whakatauranga onamata 540mA
I teie nei - Maama 540mA