PD105R-333K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PD105R-333K
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 33UH 1.65A 125 MOHM
Ngā Rauemi: PD105R-333K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PD105R-333K
Tau Wae PD105R-333K Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 33UH 1.65A 125 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 55473 pcs Pepa Raraunga PD105R-333K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.386" L x 0.346" W (9.80mm x 8.79mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa PD105R
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa PD105R-333K TR 500 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 33µH Teitei - Tae (Max) 0.213" (5.40mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 33µH Unshielded Wirewound Inductor 1.65A 125 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 125 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.65A
I teie nei - Maama 1.65A