P3519-392J
API DelevanAPI Delevan
P3519-392J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P3519-392J
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 3.9UH 1.69A 100 MOHM
Ngā Rauemi: 1.P3519-392J.pdf2.P3519-392J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P3519-392J
Tau Wae P3519-392J Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 3.9UH 1.69A 100 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga RoHS kore he ture
He Rahinga Kei te wātea 75883 pcs Pepa Raraunga 1.P3519-392J.pdf2.P3519-392J.pdf
Momo - Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm)
Q @ Freq - Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa P3519-392J TR 100 Tae Mahi -55°C ~ 130°C
Momo Tae Surface Mount Rauemi - Kore Ferrite
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 10kHz
Inangarangi 3.9µH Teitei - Tae (Max) 0.185" (4.70mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 3.9µH Unshielded Inductor 1.69A 100 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max
Whakatauranga onamata 1.69A I teie nei - Maama 2.19A