P3519-272J
API DelevanAPI Delevan
P3519-272J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P3519-272J
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.7UH 1.85A 90 MOHM
Ngā Rauemi: 1.P3519-272J.pdf2.P3519-272J.pdf
RoHs Tūnga RoHS kore he ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P3519-272J
Tau Wae P3519-272J Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 2.7UH 1.85A 90 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga RoHS kore he ture
He Rahinga Kei te wātea 76799 pcs Pepa Raraunga 1.P3519-272J.pdf2.P3519-272J.pdf
Momo - Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa P3519
RoHS Tūnga RoHS non-compliant Ratonga -
Q @ Freq - Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa P3519-272J TR 100 Tae Mahi -55°C ~ 130°C
Momo Tae Surface Mount Rauemi - Kore Ferrite
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 10kHz
Inangarangi 2.7µH Teitei - Tae (Max) 0.185" (4.70mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.7µH Unshielded Inductor 1.85A 90 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 90 mOhm Max
Whakatauranga onamata 1.85A I teie nei - Maama 2.63A