P160R-822KS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P160R-822KS
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 8.2UH 554MA 400 MOHM
Ngā Rauemi: P160R-822KS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P160R-822KS
Tau Wae P160R-822KS Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 8.2UH 554MA 400 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9955 pcs Pepa Raraunga P160R-822KS.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa P160R
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa P160R-822KS BULK 50 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 8.2µH Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.54mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 8.2µH Unshielded Inductor 554mA 400 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 400 mOhm Max Whakatauranga onamata 554mA
I teie nei - Maama 537mA