P160R-273FS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P160R-273FS
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 27UH 320MA 1.2 OHM SMD
Ngā Rauemi: P160R-273FS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P160R-273FS
Tau Wae P160R-273FS Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 27UH 320MA 1.2 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3634 pcs Pepa Raraunga P160R-273FS.pdf
Momo - Te manawanui ±1%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa P160R
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa P160R-273FS BULK 50 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 27µH Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.54mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 27µH Unshielded Inductor 320mA 1.2 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Max Whakatauranga onamata 320mA
I teie nei - Maama 293mA