P160-471HS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P160-471HS
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 470NH 1.797A 38 MOHM
Ngā Rauemi: P160-471HS.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P160-471HS
Tau Wae P160-471HS Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 470NH 1.797A 38 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6955 pcs Pepa Raraunga P160-471HS.pdf
Momo - Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa P160
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa P160-471HS BULK 50 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 470nH Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.54mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 470nH Unshielded Inductor 1.797A 38 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 38 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.797A
I teie nei - Maama 2.231A