P1330-102J
API DelevanAPI Delevan
P1330-102J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P1330-102J
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1UH 2.78A 35 MOHM SMD
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P1330-102J
Tau Wae P1330-102J Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 1UH 2.78A 35 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 61722 pcs Pepa Raraunga
Momo - Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.325" L x 0.125" W (8.26mm x 3.18mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa P1330
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa P1330-102J TR 500 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 1µH Teitei - Tae (Max) 0.145" (3.68mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 1µH Unshielded Inductor 2.78A 35 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 35 mOhm Max Whakatauranga onamata 2.78A
I teie nei - Maama 1.526A