MILP1812-563K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MILP1812-563K
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 56UH 240MA 2.268 OHM
Ngā Rauemi: MILP1812-563K.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MILP1812-563K
Tau Wae MILP1812-563K Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 56UH 240MA 2.268 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 32578 pcs Pepa Raraunga MILP1812-563K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa MILP1812
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa MILP1812-563K TR 500
MILP1812-563K-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 130°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 56µH Teitei - Tae (Max) 0.134" (3.40mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 56µH Unshielded Inductor 240mA 2.268 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2.268 Ohm Max Whakatauranga onamata 240mA
I teie nei - Maama 336mA