M0820-68K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M0820-68K
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 68UH 58MA 13.8 OHM SMD
Ngā Rauemi: M0820-68K.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M0820-68K
Tau Wae M0820-68K Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 68UH 58MA 13.8 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 8489 pcs Pepa Raraunga M0820-68K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.255" L x 0.095" W (6.48mm x 2.41mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa M0820
Ratonga - Q @ Freq 25 @ 2.5MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa M0820-68K TR 250 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz
Inangarangi 68µH Teitei - Tae (Max) 0.115" (2.92mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 10MHz Whakaahuatanga Taipitopito 68µH Unshielded Inductor 58mA 13.8 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 13.8 Ohm Max Whakatauranga onamata 58mA