ER1641-303JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ER1641-303JS
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 30UH 240MA 1.37 OHM TH
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ER1641-303JS
Tau Wae ER1641-303JS Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 30UH 240MA 1.37 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 9258 pcs Pepa Raraunga
Momo Molded Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa ER1641
Ratonga - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa ER1641-303JS 2500 TR
ER1641-303JS-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz
Inangarangi 30µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 34MHz Whakaahuatanga Taipitopito 30µH Shielded Molded Inductor 240mA 1.37 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 1.37 Ohm Max Whakatauranga onamata 240mA