ER1641-221JS
API DelevanAPI Delevan
ER1641-221JS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ER1641-221JS
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 220NH 1.1A 67 MOHM TH
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ER1641-221JS
Tau Wae ER1641-221JS Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 220NH 1.1A 67 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 23561 pcs Pepa Raraunga
Momo - Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa Military, MIL-PRF-39010/01, ER1641
Ratonga - Q @ Freq 49 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa 1134-1001
1134-1001-2-MIL
1134-1001-MIL
ER1641-221JS-250 TR
ER1641221JS
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Phenolic Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25MHz
Inangarangi 220nH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 250MHz Whakaahuatanga Taipitopito 220nH Unshielded Inductor 1.1A 67 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 67 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.1A