ER1641-123KM
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ER1641-123KM
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 12UH 200MA 2 OHM TH
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ER1641-123KM
Tau Wae ER1641-123KM Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 12UH 200MA 2 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 33032 pcs Pepa Raraunga
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa ER1641
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa ER1641-123KM 2500 TR
ER1641-123KM-MIL
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz
Inangarangi 12µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 44MHz Whakaahuatanga Taipitopito 12µH Shielded Molded Inductor 200mA 2 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 2 Ohm Max Whakatauranga onamata 200mA