EMI1206R-1500
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EMI1206R-1500
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FERRITE BEAD 1.5 KOHM 1206 1LN
Ngā Rauemi: 1.EMI1206R-1500.pdf2.EMI1206R-1500.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EMI1206R-1500
Tau Wae EMI1206R-1500 Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FERRITE BEAD 1.5 KOHM 1206 1LN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 214351 pcs Pepa Raraunga 1.EMI1206R-1500.pdf2.EMI1206R-1500.pdf
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa EMI1206R
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa EMI1206R-1500 3000 TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taeha @ Ngaa 1.5 kOhms @ 100MHz Teitei (Max) 0.051" (1.30mm)
Pepa Tae - DC Resistance (DCR) (Max) 500 mOhm
Whakatauranga onamata (Max) 200mA