DC630R-224K
API DelevanAPI Delevan
DC630R-224K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DC630R-224K
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 220UH 2.42A 168 MOHM
Ngā Rauemi: DC630R-224K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DC630R-224K
Tau Wae DC630R-224K Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 220UH 2.42A 168 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 31712 pcs Pepa Raraunga DC630R-224K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa DC630R
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa DC630R-224K BULK 100
DC630R224K
DN4770
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 10kHz
Inangarangi 220µH Teitei - Tae (Max) 0.830" (21.08mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 220µH Unshielded Wirewound Inductor 2.42A 168 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 168 mOhm Max Whakatauranga onamata 2.42A
I teie nei - Maama 4.6A