DC1390R-334K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DC1390R-334K
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 5.67A 74 MOHM TH
Ngā Rauemi: DC1390R-334K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DC1390R-334K
Tau Wae DC1390R-334K Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 5.67A 74 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11974 pcs Pepa Raraunga DC1390R-334K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.480" Dia (37.60mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa DC1390R
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa DC1390R-334K 100 BULK Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 330µH Teitei - Tae (Max) 1.064" (27.03mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Unshielded Inductor 5.67A 74 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 74 mOhm Max Whakatauranga onamata 5.67A
I teie nei - Maama 7.37A