CM9900R-184
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CM9900R-184
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua CMC 180UH 2.2A 2LN TH
Ngā Rauemi: CM9900R-184.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CM9900R-184
Tau Wae CM9900R-184 Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga CMC 180UH 2.2A 2LN TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 19497 pcs Pepa Raraunga CM9900R-184.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Rahi / Rahi 0.839" L x 0.740" W (21.30mm x 18.80mm) Raupapa CM9900R
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Vertical, 4 PC Pin Ētahi Ingoa CM9900R-184 25 BULK
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inductance @ Frequency 180µH @ 1kHz Teitei (Max) 0.669" (17.00mm)
Pepa Tae - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 180µH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 2.2A DCR 38 mOhm DC Resistance (DCR) (Max) 38 mOhm
Whakatauranga onamata (Max) 2.2A Whakaaetanga -