CM6594-254
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CM6594-254
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua CMC 250UH 500MA 4LN SMD
Ngā Rauemi: CM6594-254.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CM6594-254
Tau Wae CM6594-254 Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga CMC 250UH 500MA 4LN SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6941 pcs Pepa Raraunga CM6594-254.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Rahi / Rahi 0.395" L x 0.390" W (10.04mm x 9.91mm) Raupapa CM6594
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Vertical, 8 Gull Wing Ētahi Ingoa CM6594-254 600 TR
Tae Mahi -20°C ~ 80°C Tuhinga o mua 4
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Inductance @ Frequency 250µH @ 1kHz Teitei (Max) 0.024" (0.60mm)
Pepa Tae - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 250µH @ 1kHz 4 Line Common Mode Choke Surface Mount 500mA DCR 320 mOhm DC Resistance (DCR) (Max) 320 mOhm
Whakatauranga onamata (Max) 500mA Whakaaetanga -