C0603C-47N0J1T1
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0603C-47N0J1T1
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 47NH 500MA 280 MOHM
Ngā Rauemi: C0603C-47N0J1T1.pdf
RoHs Tūnga RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0603C-47N0J1T1
Tau Wae C0603C-47N0J1T1 Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 47NH 500MA 280 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 94953 pcs Pepa Raraunga C0603C-47N0J1T1.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 (1608 Metric) Rahi / Rahi 0.071" L x 0.047" W (1.80mm x 1.20mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa C0603
RoHS Tūnga RoHS Compliant Ratonga -
Q @ Freq 38 @ 200MHz Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa C0603C-47N0J1T1 TR 200 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Rauemi - Kore Ceramic
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 200MHz
Inangarangi 47nH Teitei - Tae (Max) 0.040" (1.02mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 2GHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 47nH Unshielded Wirewound Inductor 500mA 280 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 280 mOhm Max
Whakatauranga onamata 500mA I teie nei - Maama -