C0603C-1N60J1T1
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0603C-1N60J1T1
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.6NH 1A 60 MOHM SMD
Ngā Rauemi: C0603C-1N60J1T1.pdf
RoHs Tūnga RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0603C-1N60J1T1
Tau Wae C0603C-1N60J1T1 Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 1.6NH 1A 60 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 85515 pcs Pepa Raraunga C0603C-1N60J1T1.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 (1608 Metric) Rahi / Rahi 0.071" L x 0.047" W (1.80mm x 1.20mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa C0603
RoHS Tūnga RoHS Compliant Ratonga -
Q @ Freq 20 @ 250MHz Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa C0603C-1N60J1T1 TR 200 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Rauemi - Kore Ceramic
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 250MHz
Inangarangi 1.6nH Teitei - Tae (Max) 0.040" (1.02mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 8.5GHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 1.6nH Unshielded Wirewound Inductor 1A 60 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 60 mOhm Max
Whakatauranga onamata 1A I teie nei - Maama -