5500R-153J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5500R-153J
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 15UH 7.05A 20 MOHM SMD
Ngā Rauemi: 5500R-153J.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5500R-153J
Tau Wae 5500R-153J Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 15UH 7.05A 20 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22231 pcs Pepa Raraunga 5500R-153J.pdf
Momo - Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.080" L x 0.510" W (27.44mm x 12.96mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 5500R
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD
Ētahi Ingoa 5500R-153J 200 TR Tae Mahi -55°C ~ 130°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 15µH Teitei - Tae (Max) 0.520" (13.21mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 15µH Unshielded Inductor 7.05A 20 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 20 mOhm Max Whakatauranga onamata 7.05A
I teie nei - Maama 4.57A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
5500R-126J
5500R-126J
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 12MH 330MA 9.34 OHM
I roto i te taonga: 23738 pcs
Tikiake: 5500R-126J.pdf
RFQ
5500R-153K
5500R-153K
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 15UH 7.05A 20 MOHM SMD
I roto i te taonga: 13376 pcs
Tikiake: 5500R-153K.pdf
RFQ
5500R-154J
5500R-154J
Whakaahuatanga: FIXED IND 150UH 2.78A 129 MOHM
Tikiake: 5500R-154J.pdf
5500R-125K
5500R-125K
Whakaahuatanga: FIXED IND 1.2MH 1.01A 977 MOHM
Tikiake: 5500R-125K.pdf
5500R-126K
5500R-126K
Tikiake: 5500R-126K.pdf
5500R-124K
5500R-124K
Whakaahuatanga: FIXED IND 120UH 2.96A 113 MOHM
Tikiake: 5500R-124K.pdf
5500R-156J
5500R-156J
Whakaahuatanga: FIXED IND 15MH 300MA 10.7 OHM
Tikiake: 5500R-156J.pdf
5500R-124J
5500R-124J
Tikiake: 5500R-124J.pdf
5500R-155K
5500R-155K
Whakaahuatanga: FIXED IND 1.5MH 920MA 1.18 OHM
Tikiake: 5500R-155K.pdf
5500R-154K
5500R-154K
Tikiake: 5500R-154K.pdf
5500R-155J
5500R-155J