5022R-393F
API DelevanAPI Delevan
5022R-393F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5022R-393F
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 39UH 361MA 2.6 OHM SMD
Ngā Rauemi: 1.5022R-393F.pdf2.5022R-393F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5022R-393F
Tau Wae 5022R-393F Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 39UH 361MA 2.6 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17396 pcs Pepa Raraunga 1.5022R-393F.pdf2.5022R-393F.pdf
Momo - Te manawanui ±1%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 5022R
Ratonga - Q @ Freq 60 @ 2.5MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD
Ētahi Ingoa 5022R-393F 800 TR Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz
Inangarangi 39µH Teitei - Tae (Max) 0.230" (5.84mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 14.5MHz Whakaahuatanga Taipitopito 39µH Unshielded Inductor 361mA 2.6 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 2.6 Ohm Max Whakatauranga onamata 361mA