5022R-334F
API DelevanAPI Delevan
5022R-334F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5022R-334F
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 173MA 12 OHM SMD
Ngā Rauemi: 1.5022R-334F.pdf2.5022R-334F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5022R-334F
Tau Wae 5022R-334F Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 173MA 12 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17566 pcs Pepa Raraunga 1.5022R-334F.pdf2.5022R-334F.pdf
Momo - Te manawanui ±1%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 5022R
Ratonga - Q @ Freq 65 @ 790kHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD
Ētahi Ingoa 5022R-334F 800 TR Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 790kHz
Inangarangi 330µH Teitei - Tae (Max) 0.230" (5.84mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 5.1MHz Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Unshielded Inductor 173mA 12 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 12 Ohm Max Whakatauranga onamata 173mA