5022-913H
API DelevanAPI Delevan
5022-913H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5022-913H
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 91UH 280MA 4.3 OHM SMD
Ngā Rauemi: 1.5022-913H.pdf2.5022-913H.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5022-913H
Tau Wae 5022-913H Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 91UH 280MA 4.3 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 40221 pcs Pepa Raraunga 1.5022-913H.pdf2.5022-913H.pdf
Momo - Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 5022
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD
Ētahi Ingoa 5022-913H 800 TR Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz
Inangarangi 91µH Teitei - Tae (Max) 0.230" (5.84mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 10MHz Whakaahuatanga Taipitopito 91µH Unshielded Inductor 280mA 4.3 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 4.3 Ohm Max Whakatauranga onamata 280mA
I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
50220
Kaihanga: Master Appliance Corp.
Whakaahuatanga: LIGHT, 230V, WITH RETAINING RING
I roto i te taonga: 9556 pcs
Tikiake:
RFQ
5022-914J
5022-914J
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 910UH 107MA 31.5 OHM
I roto i te taonga: 54688 pcs
Tikiake: 5022-914J.pdf
RFQ
5022-912F
5022-912F
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 9.1UH 638MA 800 MOHM
Tikiake: 5022-912F.pdf
Tikiake: 5022-914F.pdf
5022-913G
5022-913G
Whakaahuatanga: FIXED IND 91UH 280MA 4.3 OHM SMD
Tikiake: 5022-913G.pdf
5022-912H
5022-912H
Tikiake: 5022-912H.pdf
Tikiake: 5022-912J.pdf
Tikiake: 5022-912G.pdf
Tikiake: 5022-914H.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel