4590R-684J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4590R-684J
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 680UH 1.08A 570 MOHM
Ngā Rauemi: 4590R-684J.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4590R-684J
Tau Wae 4590R-684J Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 680UH 1.08A 570 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 40616 pcs Pepa Raraunga 4590R-684J.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.455" Dia x 0.900" L (11.55mm x 22.86mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 4590R
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa 4590R-684J 500 BULK Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 680µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 680µH Unshielded Wirewound Inductor 1.08A 570 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 570 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.08A
I teie nei - Maama 670mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
4590R-566J
4590R-566J
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 56MH 130MA 38 OHM TH
I roto i te taonga: 31257 pcs
Tikiake: 4590R-566J.pdf
RFQ
4590R-686J
4590R-686J
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 68MH 110MA 52.8 OHM TH
I roto i te taonga: 31287 pcs
Tikiake: 4590R-686J.pdf
RFQ
4590R-684K
4590R-684K
Whakaahuatanga: FIXED IND 680UH 1.08A 570 MOHM
Tikiake: 4590R-684K.pdf
4590R-683K
4590R-683K
Whakaahuatanga: FIXED IND 68UH 3.355A 59 MOHM TH
Tikiake: 4590R-683K.pdf
4590R-822J
4590R-822J
Whakaahuatanga: FIXED IND 8.2UH 7.15A 13 MOHM TH
Tikiake: 4590R-822J.pdf
4590R-685K
4590R-685K
Whakaahuatanga: FIXED IND 6.8MH 340MA 5.75 OHM
Tikiake: 4590R-685K.pdf
4590R-682J
4590R-682J
Whakaahuatanga: FIXED IND 6.8UH 7.6A 11 MOHM TH
Tikiake: 4590R-682J.pdf
4590R-683J
4590R-683J
Tikiake: 4590R-683J.pdf
4590R-682K
4590R-682K
Tikiake: 4590R-682K.pdf
4590R-685J
4590R-685J
Tikiake: 4590R-685J.pdf
4590R-566K
4590R-566K
Tikiake: 4590R-566K.pdf
4590R-686K
4590R-686K
Tikiake: 4590R-686K.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel