4554-4R7K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4554-4R7K
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 4.7UH 4.3A 30 MOHM TH
Ngā Rauemi: 4554-4R7K.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4554-4R7K
Tau Wae 4554-4R7K Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 4.7UH 4.3A 30 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 22267 pcs Pepa Raraunga 4554-4R7K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.340" Dia (8.64mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 4554
Ratonga - Q @ Freq 20 @ 7.96MHz
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa 4554-4R7K 100 BULK Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.96MHz
Inangarangi 4.7µH Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 51MHz Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µH Unshielded Inductor 4.3A 30 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 30 mOhm Max Whakatauranga onamata 4.3A
I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
4554-471J
4554-471J
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 470UH 460MA 1.1 OHM TH
I roto i te taonga: 25722 pcs
Tikiake: 4554-471J.pdf
RFQ
4554-440-SS
4554-440-SS
Kaihanga: RAF
Whakaahuatanga: HEX STANDOFF #4-40 SS 1-3/4"
I roto i te taonga: 48902 pcs
Tikiake: 4554-440-SS.pdf
RFQ
4554-560K
4554-560K
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 56UH 1.2A 210 MOHM TH
Tikiake: 4554-560K.pdf
Tikiake: 4554-471K.pdf
Whakaahuatanga: FIXED IND 68UH 1.2A 210 MOHM TH
Whakaahuatanga: FIXED IND 560UH 410MA 1.4 OHM TH
4554-3R3K
4554-3R3K
Whakaahuatanga: FIXED IND 3.3UH 5.5A 25 MOHM TH
Tikiake: 4554-3R3K.pdf
Tikiake: 4554-561J.pdf
Whakaahuatanga: FIXED IND 47UH 1.3A 200 MOHM TH