4470R-21H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4470R-21H
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 47UH 620MA 1.3 OHM TH
Ngā Rauemi: 4470R-21H.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4470R-21H
Tau Wae 4470R-21H Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 47UH 620MA 1.3 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 31510 pcs Pepa Raraunga 4470R-21H.pdf
Momo Molded Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.310" Dia x 0.910" L (7.87mm x 23.11mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 4470R
Ratonga - Q @ Freq 75 @ 2.5MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa 4470R-21H TR 800 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz
Inangarangi 47µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 20MHz Whakaahuatanga Taipitopito 47µH Unshielded Molded Inductor 620mA 1.3 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 1.3 Ohm Max Whakatauranga onamata 620mA