4379R-151JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4379R-151JS
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 150NH 1A 30 MOHM SMD
Ngā Rauemi: 4379R-151JS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
650 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4379R-151JS
Tau Wae 4379R-151JS Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 150NH 1A 30 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8534 pcs Pepa Raraunga 4379R-151JS.pdf
Momo - Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa 4379R
Ratonga - Q @ Freq 79 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD
Ētahi Ingoa 4379R-151JS TR 650 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25MHz
Inangarangi 150nH Teitei - Tae (Max) 0.140" (3.56mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 490MHz Whakaahuatanga Taipitopito 150nH Shielded Inductor 1A 30 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 30 mOhm Max Whakatauranga onamata 1A