4302R-152F
Hua Hua
Tau Wae: 4302R-152F
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.5UH 455MA 730 MOHM
Ngā Rauemi: 4302R-152F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4302R-152F
Tau Wae 4302R-152F Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 1.5UH 455MA 730 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 19710 pcs Pepa Raraunga 4302R-152F.pdf
Momo - Te manawanui ±1%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 4302R
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD
Ētahi Ingoa 4302R-152F TR 2000 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Powder Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz
Inangarangi 1.5µH Teitei - Tae (Max) 0.095" (2.41mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 70MHz Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µH Unshielded Inductor 455mA 730 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 730 mOhm Max Whakatauranga onamata 455mA
I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
4302R-123K
4302R-123K
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 12UH 140MA 7.5 OHM SMD